Craftmano Agnieszka Kopczyńska
Autor: Iga Sikorska


Craftmano Agnieszka Kopczyńska | Wegańskie obuwie


Dla wielu osób weganizm nie opiera się jedynie na jedzeniu produktów roślinnych, ale i stanowi podstawę światopoglądową oraz styl życia, który, w uproszczeniu, polega na niekrzywdzeniu zwierząt. Nie ogranicza się to tylko do nieobecności produktów odzwierzęcych w jadłospisie, ale weganie również rezygnują z kosmetyków czy odzieży, do której produkcji wykorzystuje się surowce pochodzenia zwierzęcego.

Warto również w tym miejscu wspomnieć, że wielu wegan stara się dbać o przyrodę i kupować naturalne produkty, których proces produkcji odbywa się w sposób ekologiczny i nie powoduje zanieczyszczenia środowiska.

Wegańskie obuwie

Sklep Craftmano oferuje swoim klientom wiele ciekawych, barwnych modeli butów, w tym również wegańskie trampki. Trampki zostały wykonane przez lokalnych rzemieślników mieszkających w Peru.

Trampki marki Inkamos są zdobione tradycyjnymi wzorami zaczerpniętymi z kultury Inków. Sam materiał, tzw. Manta Peruana, posiada długą historię sięgającą czasów ich imperium. Kiedyś materiał był tkany ręcznie, obecnie wykorzystuje się do jego produkcji proste maszyny.

Skład materiału:

  • wkładka – bawełna

  • Podeszwa – guma

  • Tkanina zewnętrzna – włókno akrylowe

Trampki są porządnie i starannie wykonane i podwójnie obszyte, co gwarantuje wytrzymałość obuwia. Z pewnością będzie służyć właścicielowi przez długie lata.

Filozofia firmy

Sklep współpracuje tylko i wyłącznie z lokalnymi wytwórcami pochodzącymi z różnych części świata (Kenia, Peru, Nepal). Filozofia firmy oparta jest na poszanowaniu praw pracowniczych, sprawiedliwym podziale dochodu oraz trosce o środowisko naturalne (proces produkcji jest bezpieczny dla środowiska).

Wszystkie oferowane w sklepie towary są związane z kulturą ich wytwórców. Ubrania, buty i akcesoria są tworzone ręcznie, więc każdy egzemplarz jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Poza trampkami sklep oferuje również sandały, klapki, torby, plecaki, różnego typu akcesoria oraz elementy wyposażenia wnętrz. Wszystkie produkty są porządnie wykonane i charakteryzują się oryginalnym, przykuwającym oko designem.
Telefon: 698 653 111
Domena: https://sklep.craftmano.pl/
Miejscowość: Poznań
Adres: Poznańska 27
Kod pocztowy: 60-850
Źródła: https://sklep.craftmano.pl/pl/c/Obuwie/36


Dodano: 2019-06-07
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy