CzymDoŚlubu.pl
Autor: Stefan Krupa


Auto do ślubu w Szczecinie


Zabytkowe, cabrio, a może luksusowe? Rodzajów aut do ślubu w Szczecinie jest tak wiele, jak wiele jest stylów uroczystości ślubnych. O czym powinniście pamiętać, wspólnie wybierając samochód, który zawiezie Was na ceremonię?

  1. Samo stwierdzenie, że ślub odbywa się w kościele czy urzędzie stanu cywilnego, odeszło do lamusa. Zgodnie z polskim prawem związek małżeński można zawrzeć także na świeżym powietrzu albo po prostu poza murami urzędu, np. w przepięknym ogrodzie lub parku otaczającym restaurację, w której będziecie razem z najbliższymi hucznie świętować zaślubiny. To, że ślub i wesele odbywają się w jednym miejscu, nie znaczy, że nie warto na tę wyjątkową okazję wypożyczyć przepiękny samochód. Zabytkowe auto czy pojazd innego typu może przywieźć młodą parę na miejsce ceremonii, okaże się też ważnym elementem ślubnej sesji fotograficznej.
  2. Aby uniknąć trosk na chwilę przed wypowiedzeniem „tak” na całe życie, skorzystajcie z godnego zaufania serwisu z ogłoszeniami czymdoślubu.pl. Upewnijcie się również, kto może prowadzić wybrane przez Was auto do ślubu w Szczecinie. Czasem za kółkiem usiąść może tylko jego właściciel bądź ogłoszeniodawca, bywa jednak i tak, że zgadza się on na prowadzenie pojazdu przez brata panny młodej lub inną najbliższą jej osobę.
  3. Wynajęcie ślubnych czterech kółek nie musi zawsze oznaczać, że będą się nim poruszać nowożeńcy. Jeżeli na ślub zaprosiliście wiele osób, które na co dzień nie mieszkają w Polsce, dobrze wysłać po nich na lotnisko chociażby busik. Warto również zadbać o gości, którzy przyjeżdżają do Was z odległego miasta. Taka sytuacja najczęściej zdarza się, kiedy młoda para pochodzi z różnych zakątków kraju albo gdy na co dzień mieszka w znacznej odległości od rodzinnej miejscowości panny młodej, w której odbywa się ceremonia.

Na koniec zwrócie uwagę na to, aby wygląd auta i sposób jego przyozdobienia odpowiadały Waszym strojom, a także kwiatom wykorzystanym do dekoracji kościoła i sali weselnej oraz do skomponowania bukietu panny młodej. Pomyślcie także o tym, że inny samochód sprawdzi się jako auto ślubne zimą, a inny pojazd w najcieplejszych miesiącach roku, w których możecie spełnić swoje marzenia, wybierając kabriolet lub bryczkę.
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Inne Firmy