Kancelaria Adwokacja Izabela Duracz-ZałęckaAlimenty toruń


Kancelaria mecenas Duracz-Załęckiej obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i podmioty gospodarcze, kierując się w swojej działalności rzetelnym przestrzeganiem wszystkich zasad etyki. Praca adwokata wymaga bowiem uczciwej postawy, stosowania się do norm prawnych, umiejętności dochowania tajemnicy zawodowej oraz niedoprowadzania do konfliktu interesów. Praca każdego prawnika to szczególna misja, w przypadku której konieczna jest wyjątkowa postawa i zaangażowanie. Prawo rodzinne to jedna ze specjalności kancelarii. Adwokat Izabela Duracz-Załęcka prowadzi sprawy o alimenty nie tylko w Toruniu, ale na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Co więcej, porady udzielane są w sprawach o separację, opiekę nad dziećmi, sprawach pomiędzy rodzicami i dziećmi, zarówno majątkowych, jak i niemajątkowych.

Kancelaria udzieli profesjonalnej i fachowej pomocy prawnej osobom, którym postawiono zarzuty karne. Adwokat służy radą na każdym etapie postępowania. Klient może liczyć na obronę już w postępowaniu przygotowawczym, a także w postępowaniu przed sądem I instancji czy II instancji. Wsparcie doświadczonego prawnika przydaje się nie tylko oskarżonemu czy podejrzanemu. Adwokatowi swoją sprawę powierzają oskarżyciele posiłkowi oraz prywatni. W zakres działalności kancelarii wchodzą również sprawy z zakresu prawa wykroczeń, w przypadku których także udzielana jest pomoc podczas czynności wyjaśniających oraz w trakcie postępowania sądowego.

Usługi oferowane przez kancelarię

Wachlarz usług świadczonych przez kancelarię adw. Duracz-Załęckiej uwzględnia prowadzenie spraw z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego. Jest to obszerna dziedzina, która obejmuje prawo spadkowe i prawo zobowiązań. Do kancelarii można zwrócić się o pomocy w sprawie związanej z działem spadku, testamentem, odrzuceniem spadku, nabyciem spadku, dziedziczeniem ustawowym, a także sprawami o roszczenia z umowy najmu, leasingu, sprzedaży. Prawo cywilnego reguluje także kwestie związane z wadami oświadczenia woli.

Mecenas Duracz-Załęcka jest absolwentką prawa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Telefon: 781 939 654
Domena: http://www.duracz-zalecka.pl
Miejscowość: Toruń
Adres: Szewska 2
Kod pocztowy: 87-100
Źródła: http://www.duracz-zalecka.pl/alimenty.html


Dodano: 2019-01-17
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy