LING PROJECTNauka polskiego dla obcokrajowców Poznań


Obecnie w polskich przedsiębiorstwach zatrudnia się coraz więcej osób z zagranicy - tego typu sytuacje wymagają jednak podjęcia różnych kroków - na przykład zapewnienia takim pracownikom możliwości nauczenia się nowego języka.

Szkoła o nazwie Ling Project z Poznania proponuje naukę polskiego dla obcokrajowców. Tego typu zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych, a przede wszystkim doświadczonych lektorów, którzy bez problemu przekażą swoim kursantom najważniejsze informacje. Język polski jest niesamowicie trudny - ważne zatem, by jego nauczaniem zajęli się jedynie profesjonaliści - tylko wówczas uczestnik danego kursu będzie miał całkowitą pewność, iż bez problemu opanuje on nie tylko podstawy porozumiewania się tym językiem, ale również zdobędzie znacznie wyższe umiejętności w tej dziedzinie.  Zajęcia są z reguły prowadzone właśnie po polsku, co znacznie ułatwi, a także przyspieszy naukę tego języka. Jeśli natomiast zajdzie taka potrzeba, zatrudnieni w szkole lektorzy mogą równie dobrze posługiwać się rodzimym językiem kursanta bądź też mówić do niego po angielsku.

Świadczone przez tę szkołę usługi obejmują cztery podstawowe kursy:

- polski ogólny - obejmuje on najbardziej podstawowe zwroty,

- polski biznesowy - kursant uczy się wówczas słownictwa specjalistycznego,

- warsztaty komunikacyjne - zajęcia z komunikowania się, które przydadzą się na przykład podczas prowadzenia konferencji czy też prezentacji,

- zajęcia kompetencyjne - zajęcia gramatyczne bądź fonetyczne, które poświęcone są w całości jednej dziedzinie.

Zajęcia takie z pewnością przypadną do gustu każdemu - warto także dodać,iż proponowane kursy dostępne są w naprawdę atrakcyjnych cenach. Współpraca z tą firmą to gwarancja satysfakcji dla każdego - zarówno dla samego kursanta, jak również firmy, która zatrudnia taką osobę. Więcej konkretnych informacji zainteresowani podjęciem współpracy z tą firmą znaleźć mogą na jej stronie internetowej - tam zamieszczony jest także formularz kontaktowy, za pomocą którego można zadawać pytania.
Telefon: 603 453 064
Domena: http://lingproject.com/
Miejscowość: Poznań
Adres: Górki 9B
Kod pocztowy: 60-204
Źródła: http://lingproject.com/kursy-jezykowe-dla-firm/polski-dla-obcokrajowcow.html


Dodano: 2019-04-23
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy