Metropolis Krzysztof Bugaj
Autor: Dawid Pawlak


Jak wynająć samochód zastępczy z OC sprawcy?


Kolizje na drodze niestety się zdarzają. Czy skoro w jej wyniku, na skutek nieostrożności innego kierowcy, Twoje auto zostało uszkodzone i nie nadaje się do dalszego podróżowania, będziesz zmuszony korzystać z komunikacji miejskiej? Oczywiście, że nie. Masz bowiem prawo otrzymać auto zastępcze, zupełnie bezpłatnie, z OC sprawcy.

Czy warto skorzystać z wypożyczalni aut, z którą współpracuje ubezpieczyciel, czy jednak lepiej zdecydować się na niezależną wypożyczalnię? Ubezpieczyciele często zapewniają poszkodowanemu możliwość użytkowania samochodu zastępczego jedynie w okresie od 5 do 7 dni, a przecież naprawa może trwać znacznie dłużej. Poruszanie się takim autem nie jest w pełni komfortowe, chociażby ze względu na fakt ograniczenia liczby kierowców do jednej osoby. Raczej nie powinieneś liczyć na auto z wyższego segmentu. Dlatego też wypożyczalnia niezależna jest lepszym rozwiązaniem.

Jeżeli tak nieprzyjemna sytuacja, jak wypadek drogowy, przydarzyła Ci się pierwszy raz i nie wiesz jak wynająć samochód zastępczy z OC sprawcy, zgłoś się do METROPOLIS RENT. Ta wypożyczalnia aut może wziąć na siebie wszelkie formalności, które należy załatwić w firmie ubezpieczeniowej. Jedyne, co będziesz potrzebował, to dowód osobisty i prawo jazdy. METROPOLIS RENT zapewni Ci auto zastępcze na tak długo, jak będzie to potrzebne, a zatem do momentu naprawy uszkodzonego samochodu lub zakupu nowego.

Możesz być pewny tego, że nie zostanie Ci wypożyczony gorszy pojazd od Twojego, ale auto podobnej klasy do Twojego modelu. Musisz jednak wiedzieć, iż zgodnie z przepisami nie możesz otrzymać samochodu zastępczego wyższej klasy niż Twoje uszkodzone auto.

METROPOLIS RENT sprawi, że nie poczujesz się osamotniony ze swoim problemem będącym następstwem wypadku drogowego, w postaci pozbawienia Cię Twojego środka transportu. Ta wypożyczalnia wyjaśni Ci Twoje prawa i odpowie na wszelkie pytania. Z jej pomocy skorzystać może każdy mieszkaniec Polski, gdyż firma ta oferuje podstawienie auta zastępczego na terenie całego kraju. Dane do kontaktu znajdziesz na metropolis-rent.pl.
Telefon: 42-663-87-71
Domena: http://metropolis-rent.pl/
Miejscowość: Łódź
Adres: Ogrodowa 72
Kod pocztowy: 91-071
Źródła: http://metropolis-rent.pl/autozastepcze/
http://katowice-wypozyczalnia-aut.pl/

Dodano: 2018-11-14
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy