RehatrainersRehabilitacja kolana warszawa - Rehatrainers


Biegasz? Pływasz? Jeździsz na rowerze? Jesteś sportowcem lub po prostu lubisz aktywność fizyczną? Jeśli tak, musisz liczyć się z ryzykiem pojawienia się jakiegoś urazu, z których najczęstsze to skręcenia lub zwichnięcia stawów. Pomimo to nie rezygnuj i w dalszym ciągu uprawiaj sport. W razie wystąpienia dolegliwości możesz bowiem skorzystać z pomocy profesjonalnych fizjoterapeutów. Rehabilitacja kolana w Warszawie przeprowadzana jest w gabinecie Rehatrainers.

Stawem, który u sportowców i osób aktywnych fizycznie jest najbardziej narażony na urazy, jest staw kolanowy. W razie wystąpienia urazu niezwykle istotne jest szybkie podjęcie rehabilitacji. Powrót do zdrowia będzie wtedy szybszy, a cały proces leczniczy przebiegnie o wiele sprawniej. Fizjoterapeuci najpierw zdiagnozują przyczynę dolegliwości, później dobiorą odpowiednie środki do ich zminimalizowania. Kolejne etapy rehabilitacji są ze sobą powiązane, poszczególne fazy są kontynuacją wcześniejszych, dzięki czemu postępy w leczeniu są widoczne i szybkie. Oczywiście cały proces nie przyniesie oczekiwanego rezultatu, jeśli pacjent nie zaangażuje się w rehabilitację.

Z ofertą warszawskiego gabinetu można zapoznać się na stronie rehatrainers.pl. Fizjoterapeuci zajmują się urazami sportowymi i ortopedycznymi, rehabilitacją dolegliwości kręgosłupa, profilaktyką urazów sportowych, przeprowadzają medyczny trening terapeutyczny, a także trening indywidualny. Profesjonaliści świadczący usług iw gabinecie wykorzystują zabiegi fizjoterapeutyczne takie jak:

  • terapia manualna wg Kaltenborn’a,
  • techniki energizacji męśni,
  • TM metodą FDM,
  • neuromobilizacje,
  • plastrowanie – kinesiology taping,
  • skandynawska koncepcja medycznego treningu terapeutycznego,
  • ćwiczenia rehabilitacyjne.

Do gabinetu mogą zgłosić się pacjenci potrzebujący rehabilitacji po stanach pooperacyjnych kolana czy cierpiący na niestabilność stawu kolanowego. Oprócz rehabilitacji kolana fizjoterapeuci zajmują się leczeniem stanów po złamaniach oraz zdjęciu gipsu, skręcenia stawu skokowego, naciągnięcia i naderwania mięśni, zwichnięcia barku, stanów po zabiegach chirurgii ortopedycznej.
Telefon: 782 155 962
Domena: http://www.rehatrainers.pl/
Miejscowość: Warszawa
Adres: Ciszewszkiego 15
Kod pocztowy: 02-777
Źródła: http://www.rehatrainers.pl/fizjoterapia-sportowa-i-ortopedyczna/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Rehabilitacja_medyczna

Dodano: 2019-03-11
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Inne Firmy