Sdron StudioSdron Studio | Wideofilmowanie wesel Łódź


Ślub to wyjątkowy moment w życiu każdego narzeczeństwa. Przysięgając przed Bogiem i decydując się na bycie do końca życia z jedną osobą wielu chce uwiecznić ten wyjątkowy dzień. Dlatego dla wszystkich zainteresowanych została przygotowana propozycja usługowa kamerzysty ze Sdron Studio. Wideofilmowanie wesel w Łodzi cieszy się ogromnym zainteresowaniem z wielu względów. Za obsługę kamery odpowiadają specjaliści i osoby mające w tym zakresie doświadczenie. Obróbka materiału jest wykonywana na najlepszych programach przeznaczonych do tego, a nagrywanie odbywa się na nowoczesnym sprzęcie.

Przyjęcie weselne oraz ceremonia ślubna może zostać uwieczniona na przenośnym nośniku, do którego powraca się raz za razem. Film to idealna forma podziękowania również wszystkim przybyłym gościom, dlatego często młoda para decyduje się na jego rozpowszechnienie pośród rodziny i przyjaciół. Cena za takie usługi wideokamerowania wcale nie musi być wysoka, jeśli podejmą Państwo współpracę z polecanym biurem zajmującym się obsługą wesel od lat.

Przyjęcie może być zaplanowane w dowolnym przez Państwa dniu i na terenie całego kraju, dzięki temu, że studio ma aż 6 biur w Polsce. Pozwala to na szybki przyjazd i uwiecznienie wyjątkowych chwil na pamięci urządzenia. Warto również wspomnieć, że film będzie kręcony przez dwóch operatorów najnowocześniejszymi kamerami, które pozwalają na zapisywanie materiału w bardzo wysokiej rozdzielczości.

Po krótkim czasie oczekiwania w efekcie studio dostarcza dwa nagrania- film główny oraz teledysk, który jest ostatnim hitem pośród młodych par. Jest to krótkometrażowe nagranie, które w skondensowany sposób przedstawia najważniejsze momenty w tym ważnym dniu. To od Państwa zależy, jak długie mają być obrobione już materiały, dzięki czemu nie ma potrzeby godzić się na 4-godzinne nagranie weselne, które mało kto ogląda do samego końca. W razie jakichkolwiek pytań można konsultować się z działem obsługi klienta poprzez numer telefonu zamieszczony na witrynie online.
Telefon: 690 050 049
Domena: https://sdron.pl/
Miejscowość: Łódź
Adres: Żeligowskiego 43
Kod pocztowy: 90-644
Źródła: https://sdron.pl/


Dodano: 2019-07-19
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy